Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 27
RK ČR
Vyberte si nemovitost
Realitní zpravodaj

Čeho si všímat při koupi bytu ve starém domě

Čeho si všímat při koupi bytu ve starém domě
22.5.2024 - Starých činžovních domů, které nabízejí byty v osobním vlastnictví, není málo. Ne všechny prošly rekonstrukcí, a tak vybrat si byt v takovém domě znamená počítat také s obdobím prachu,..

6 věcí, bez kterých se neobejdete při prodeji luxusních nemovitostí

6 věcí, bez kterých se neobejdete při prodeji luxusních nemovitostí
20.5.2024 - Prodej luxusního bytu či domu není jen o jeho ocenění a prezentaci na realitním serveru. V mnoha ohledech se jedná o nadstandardní proces, který vyžaduje odlišný přístup než prodej..

Dotační program Oprav dům po babičce nyní ještě výhodněji

Dotační program Oprav dům po babičce nyní ještě výhodněji
17.5.2024 - Lidem, kteří nemají naspořeno dostatek prostředků na renovaci bydlení, se otevírá unikátní možnost zapojit se do dotačního programu Oprav dům po babičce. Od letošního března je tento..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Nemovitosti » O nás » Informace pro klienty » Daň z nabytí nemovitých věcí

Daň z nabytí nemovitých věcí

Vláda schválila 8.6.2020 tzv. Liberační balíček III, který předložilo Ministerstvo financí. Jedním z bodů je další odložení podání daňového přiznání a platby daně z nabytí nemovitých věcí. Sankce spojené s pozdějším podáním a placením se promíjí až do konce letošního roku. V případě zrušení daně bude všem poplatníkům, kteří mají lhůtu k podání daňového přiznání od 31. 3. 2020, daň, penále i úrok z prodlení odpuštěn. Pokud daň zrušena nebude, bude odpuštěno jen penále a úrok z prodlení, pokud bude daň z nabytí uhrazena do 31.12.2020.

Více na https://www.mfcr.cz/cs/aktualne/tiskove-zpravy/2020/vlada-schvalila-prodlouzeni-danovych-ule-38663