Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 9
RK ČR
Vyberte si nemovitost
Realitní zpravodaj

Kupujete nemovitost? Zajímejte se, zda patří do rodinné domácnosti

Kupujete nemovitost? Zajímejte se, zda patří do rodinné domácnosti
24.1.2022 - Při koupi nemovitosti nemusí být důležitý jen fakt, kdo je zapsán jako vlastník v katastru nemovitostí. Pokud se nevyjádří sám vlastník, zeptejte se ho, zda je v nemovitosti rodinná..

Daň z nemovitosti – platí se už i za remízek

Daň z nemovitosti – platí se už i za remízek
21.1.2022 - Vlastníci nemovitostí, u nichž došlo ke změnám ve vlastnictví nemovitosti, musí do 31. ledna podat přiznání k dani z nemovitosti. Letos se to může týkat většího počtu vlastníků, kteří do..

Růst hypotečních sazeb ochlazuje zájem o hypotéky

Růst hypotečních sazeb ochlazuje zájem o hypotéky
19.1.2022 - Banky v prosinci poskytly hypotéky za 34,5 miliardy. V součtu za celý rok produkce překonala 400 miliard. Kam se posune trh s úvěry na bydlení v příštím roce?
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Nemovitosti » O nás » Informace pro klienty » Proč výhradně

Proč výhradně

Často se nás klienti ptají: "Proč s Vámi máme uzavřít právě výhradní smlouvu?"

 

Důvodů existuje vskutku mnoho, ale mezi ty nejdůležitější bychom zajisté zmínili následující:

 

  • Komunikujete pouze s jedním makléřem. Díky exkluzivitě bude makléř vynakládat ještě vyšší úsilí spojené s prodejem Vaší nemovitosti a tím se ještě více přiblížíte k úspěšnému uzavření obchodu.

 

  • Vaše zakázka se díky exkluzivitě stane důvěryhodnější, protože ji nebude nabízet "každá realitní kancelář v Brně". Inzerce jedné realitní kanceláře podpoří výjimečnost a spolu s ní také prodej nebo pronájem Vaší nemovitosti.

 

  • Výhradní smlouva je pouze na omezenou dobu. Doporučujeme však uzavřít výhradní smlouvu alespoň na půl roku.

 

  • Při výhradním zastoupení je možná spolupráce s dalšími realitními kancelářemi. Pokud má tedy o Vaši nemovitost zájem klient jiné realitní kanceláře, rádi pro něj sjednáme prohlídku nemovitosti a tak zajistíme rychlejší prodej Vaší nemovitosti.

 

Spolehněte se na tým Jolly reality a už se nebojte slovního spojení "exkluzivní smlouva". Spolu všechny starosti spojené s prodejem či pronájem nemovitosti hravě zvládneme!