Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 25
Vyberte si nemovitost
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Prodej rodinného domu 218m² - Letonice , okr. Vyškov

Prodej rodinného domu 218 - Letonice , okr. Vyškov, Ev.č.: 1901058

1
3
4
5
9
13
10

Kontaktujte makléře

Mgr. Jana SmrkalováMgr. Jana Smrkalová
+420 722 439 943
+420 774 364 584
[email protected]
Jolly reality s.r.o.Jolly reality s.r.o.
Blatného 1831/26
Brno - Žabovřesky
+420 722 439 943
+420 774 364 584
[email protected]
Cena1 300 000 Kč
+ provize RK, včetně právního servisu, cena bez daně z nabytí, cena k jednání
KategorieRodinné domy
LokalitaLetonice
OkresVyškov
Velikost3 pokoje
Plocha užitná218 m²
Plocha pozemku840 m²
Plocha zastavěná457 m²
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuŘadový
ZástavbaObytná
G (PENB nedodán)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme na prodej rodinný dům o zastavěné ploše a nádvoří 457 m² se zahradou 383 m² v Letonicích okr. Vyškov. Dům má uliční šíři 15,5m. Dům je vhodný na celkovou rekonstrukci nebo na pozemku lze postavit nový dům a stávající část domu využít jako dílnu, sklad.. Pozemek je dle územního plánu v ploše Bo – Bydlení a občanská vybavenost. V daném území jsou povoleny 2 podlaží (tj. přízemní stavby s obytným podkrovím nebo dvoupodlažní budova s neobývaným podkrovím.
Dům má tři místnosti, jedna sloužila jako obývací pokoj, který má pěkný trámový strop a je orientovaný do ulice, druhý pokoj ložnice, také s okny do ulice a kuchyň s oknem do dvora. Z ulice je vjezd do domu i na pozemek.
Na dvoře se nachází kopaná studna se stálým sloupcem vody. Před domem jsou sítě: obecní vodovodní řád a kanalizace. Rozvod elektriky v domě je původní v hliníku.
Zahrada je mírně svažitá, orientovaná na jihovýchod a z horního konce je krásný výhled na část Letonic. Celý pozemek má 840m² a je oplocený nebo hranici tvoří okolní zdi domů. Likvidace stávajícího domu: dům je z kotovice, kterou lze umístit na pozemek (je to hlína). Trámy z domu nabídnout na palivové dřevo. Ostatní tašky, zbytek cihel odvézt na skládku. Při šikovnosti klienta likvidace domu cca 3 dny. Možnost výstavby ihned.
V obci Letonice naproti domu je náměstíčko, kde se nachází obchod, autobusová zastávka směr Vyškov. Nedaleko je základní škola, sportovní hřiště a kostel. Do Bučovic je to autem 5 minut a do Vyškova cca. 10 minut, z Letonic je dobrá dostupnost i do Brna.
Obec Letonice se nachází v jihozápadní části okresu Vyškov (Jihomoravský kraj) na spojnici dvou významných dopravních tahů - severním směrem jde o dálnici D1 (Brno - Vyškov), jižně asi 3 km od Letonic se lze napojit na mezinárodní silnici I-50 (Holubice - Uherské Hradiště). Nejbližší železniční stanice je v obci Marefy, která je od obce Letonice vzdálena asi 3 km (trať Brno - Veselí nad Moravou).
Naši hypoteční specialisté Vám pomůžou se zajištění financování. Rádi Vám uděláme prohlídku nemovitosti.